3. B Soutěžíme - jsme úspěšní reprezentanti třídy i školy v soutěžích

K naší výuce patří nejen získávání znalostí a dovedností, ale i jejich uplatnění v různých soutěžích. V hodinách čtení jsme se připravovali na recitační část školního kola Dětské scény, kdy si každý z nás připravil báseň. Nejprve jsme soutěžili v třídním kole a tři nejlepší z nás postoupili do kola školního. Naši třídu reprezentovali Jan Rössler, Anna Martincová a Isabel Krbůšková. Do okrskového kola, které se uskutečnilo na DDM v Bystřici n. P. postoupili a naši školu v 1. kategorii reprezentovali Anna Martincová a Isabel Krbůšková. Zde byla ve své kategorii velmi úspěšná Isabel Krbůšková a svým výkonem v přednesu si vybojovala postup do kola okresního, které se uskutečnilo ve Žďáře n. S.  Za jejich vzornou reprezentaci třídy a školy velmi děkujeme.

Také jsme byli úspěšní ve sportovní soutěži a to ve šplhu na tyči, kde náš spolužák Jan Rössler získal ve školním kole první místo a vybojoval si postup do okrskového kola, které se uskutečnilo na Základní škole TGM v Bystřici n.P.  Zde byl ve své kategorii nejlepší a naši školu reprezentoval v kole okresním ve Žďáře n. S. I zde dosáhl výborných výsledků a ve své kategorii se umístil na druhém místě.  I za tuto velmi úspěšnou reprezentaci školy moc děkujeme.