3. A Soutěžíme - jsme úspěšní reprezentanti třídy i školy v soutěžích

K naší výuce patří nejen získávání znalostí a dovedností, ale i jejich uplatnění v různých soutěžích. V hodinách čtení jsme se připravovali na recitační část školního kola Dětské scény, kdy si každý z nás připravil báseň. Nejprve jsme soutěžili v třídním kole a tři nejlepší z nás postoupili do kola školního. Naši třídu reprezentovali Lucie Šafránková, Marek Matonoha a Jan Houdek. Za jejich reprezentaci naší třídy děkujeme.

Také jsme byli úspěšní ve sportovní soutěži a to ve šplhu na tyči, kde naše spolužačka Karina Vášová získala ve školním kole první místo a vybojovala si postup do okrskového kola, které se uskutečnilo na Základní škole TGM v Bystřici n. P. Zde byla Karinka také nejlepší a naši školu reprezentovala v kole okresním ve Žďáře n. S. I zde se stala vítězkou ve své kategorii. Za velmi úspěšnou reprezentaci školy moc děkujeme.