4. B Bruslení

11. 1. brusíme na zimním stadionu

Bruslení na zimním stadionu

Bruslení je podle mě nejlepší zimní sport. Takže jsem se hodně těšil. Doufal jsem, že nebudou úrazy, ale byly… Kamarád si rozbil brýle, naštěstí se mu nic nestalo, hlavu mu zachránila helma. Bruslení jsem si užil s kamarády. Hráli jsme na hoňku. Dnešní den jsem si užil.

Dnes jsme byli na bruslení, ale já nebruslila. Nebyla jsem jediná, společně se mnou v bufetu seděli dva spolužáci. Zašli jsme se podívat za ostatními na ledovou plochu. Také jsem si kreslila do knížky, na které pracuji. Potom jsme se vrátili do školy. Dnešní den se mi moc líbil.

Dobrý, ale hrozně dlouho jsem nebruslil. Asi půl hodiny jsme jenom bruslili, a potom někteří šli hrát hokej, já taky. Vyhráli jsme 7 : 4 z toho jsem dal 2 góly. Spadl jsem asi tak čtyřikrát, nebylo to vážné. Bylo to dobrý.

Já a bruslení
Už umím bruslit a hrát hokej! Bylo to super a jsem rád, že šla i 4. A. Doufám, že půjdem zase. Bylo vtipný, že jsem spadl a dva lidi se mnou. Jsem rád, že už umím rychle bruslit.