Divadlo Radost Brno

Předvánoční komedie

Dne 15.12.2017 se konala na naší základní škole velká akce, které se zúčastnilo 142 dětí 2. stupně společně s 9 pedagogy. Všichni jsme se pomocí čtyř autobusů dopravili v zasněženém prosincovém ránu do Divadla Radost v Brně, kde jsme měli možnost zhlédnout velmi kvalitně zpracovanou komedii Williama Shakespeara Veselé paničky windsorské. I když původní text vznikl již v 16. století, dokázal svou nadčasovostí rozesmát nejen děti, ale i dospělé. Svést dvě dámy najednou kvůli penězům se rozhodně nevyplácí, zvlášť, pokud jde o kamarádky, které si o všem řeknou a dokážou stárnoucího namyšleného seladona důvtipně potrestat, zároveň  přechytračí i své žárlivé manžele. O zábavu rozhodně nebyla nouze.

Další fotografie naleznete v naší fotogalerii.