3.A Začínáme společně - jsme jeden tým

Prázdniny utekly jako voda a my usedli do školních lavic. V letošním roce nás čekalo několik „novot“ – nová paní učitelka, noví spolužáci, nová třída a my všichni jsme „ noví“ pro paní učitelku. A aby se ty novoty dobře propojily, vypravili jsme se společně do lesa, kde pro nás bylo připraveno dopoledne plné aktivit zaměřených na společnou týmovou spolupráci. A tak jsme společně bádali, zkoumali, zkoušeli a ve volné chvíli si stavěli domečky, takže i tvořili.  Dokázali jsme společně vytvořit pohybující se pás, podařilo se nám umístit míček do daného otvoru a společně jsme dokázali navrhnout, vymyslet a postavit domečky z přírodnin. Vše se nám moc povedlo a z každé činnosti jsme měli velkou radost, protože jsme každý úkol vyřešili, dobře splnili a to bez nápovědy paní učitelky. A víte, proč nám to vše tak dobře šlo? Protože držíme za jeden provaz, jelikož jsme jeden dobrý tým.