5.A Velký úspěch naší spolužačky s uměleckým nadáním

Naše spolužačka Anička Chudobová patří mezi děti s uměleckým nadáním. Všichni víme, že navštěvuje ZUŠ, kde se věnuje hře na klavír.  Nám ovšem při hodině českého jazyka ukázala své další nadání a to velký cit pro přednes a recitaci. Stala se tak naším „velkým koněm“ pro školní kolo soutěže v dětském přednesu.  Ve své kategorii se stala absolutní vítězkou a naši školu dále reprezentovala v obvodním kole této soutěže konající se  na DDM Bystřice n. P. Zde svým přednesem zastínila ostatní účinkující, porotou byla vyhodnocena jako nejlepší recitátor a zajistila si postup do okresního kola ve Žďáře n. S. Ani v tomto kole se nenašel recitátor, který by Aničku svým uměním překonal, a tak naše Anička postoupila do krajského kola soutěže, které se uskutečnilo v Třebíči. I v tomto kole soutěže svým přednesem prózy Strakatá pohádka od Daniely Fišerové přesvědčila porotu o svém nadání a postoupila do kola celostátního. Aničko, děkujeme Ti za velmi úspěšnou reprezentaci, nadále přejeme štěstí a držíme pěsti v celostátním kole.