4.A Recitační přehlídka

Ve středu 17. února se uskutečnilo školní kolo recitační přehlídky v kategorii 4. a 5. ročníků. Z třídních kol bylo vybráno celkem dvanáct recitátorů. Porota měla velmi obtížný úkol. Pro okrskové kolo mohla totiž vybrat pouze dva nejlepší recitátory z této kategorie. A vybrat pouze dva recitátory, nebylo pro porotu vůbec jednoduché, jelikož všichni recitátoři byli velice dobře připraveni a jejich výkony byly velmi vyrovnané. Zejména děvčata ze čtvrtých ročníků porotě svými výbornými výkony situaci velmi ztížila. Porota se shodla na dvou nejlepších výkonech přehlídky. Naši školu v této kategorii budou tedy reprezentovat recitátorky čtvrtých ročníků Karolína Cacková a Anna Chudobová. Všem recitátorům děkujeme za vskutku vzornou přípravu a postupujícím děvčatům přejeme mnoho štěstí v okrskovém kole.