Noc s Andersenem 2014

Spaní ve škole

Datum 4.4.2014 bylo pro nás opravdu magické. Mohli jsme totiž všichni zůstat ve škole přes noc. Konal se již 14. ročník Noci s Andersenem. Vše bylo zahájeno čtením, pak nás navštívil Aladin se svou kouzelnou lampou v podobě loutkového divadla,  v jehož závěru si děti mohly namíchat a odnést lektvar neviditelnosti. Pak následovalo další čtení, ze kterého nás probudila v rytmu hudby Dáša Brdárová se svým cvičením. Velká společná diskotéka pak čekala na každého, jenž prošel tajemnou strašidelnou cestou, která byla okořeněná setkáními se známými i méně známými pohádkovými bytostmi. Při společném zpěvu písně Hodina duchů jsme si připadali jako na opravdovém koncertě. Nakonec za námi pan Andersen opravdu přišel a velmi rád nám povyprávěl o svém životě i tvorbě. Ve třídě jsme se pak zachumlali do pelíšků a vyslechli si poslední pohádku na dobrou noc. Na spánek už nám zbylo velmi málo času. Vydařenou akci jsme ráno zakončili společnou snídaní plnou těch vynikajících buchtiček od maminek.

Další fotky již brzy ve fotogalerii.