Školní rok 2016-2017

Květen 2017

Výrobky s praktikantkami Anežkou Hájkovou a Tracy Balievovou

Výstava drobného zvířectva

Dne 18. 5. 2017 proběhla ve školní družině „Výstava drobného zvířectva“. Děti si přinesly s písemným souhlasem rodičů zvířátka (křečky, morčata, pískomila, činčilu, andulku, afrického šneka, králíčky, kohouta. Celkem bylo 36 zvířátek. Paní Došlíková nám sama zapůjčila z prodejny zverimexu drobná zvířátka a hmyz. Také nám darovala pro zvířátka drobné odměny ve formě krmení, tyčinek a mističek. Firma Cormen nám také přispěla dárky na odměňováni malých vystavovatelů. Tímto paní Došlíkové a firmě Cormen děkujeme. Výstavy se zúčastnil celý 1. stupeň, který formou přidělování korálků vyhodnotil nejroztomilejší zvířátko. Prvních 6 dětí se zvířátkem dostaly drobné odměny. Žádné z dětí neodešlo s prázdnou, dostaly alespoň sladké odměny. Celá akce měla pěkný průběh a dětem se výstava moc líbila.

Červen 2017

Den dětí

Skákání v pytli (rychlost)                                                    Zapamatování věcí (paměť)

Házení míčkem do klauna (postřeh)